Косметика для догляду за проблемною шкірою

Косметика для проблемної шкіри обличчя, застосовується в тому випадку, коли є певні дефекти: жирний блиск, акне, запальні процеси, розширені пори і т.д. Якісні косметичні засоби на натуральній основі, здатні в найкоротші терміни привести шкіру в гарний стан, запобігти появі небажаних висипань, усунути інші негативні наслідки.

Читати далі

Особливості косметики Мертвого Моря

Косметика Мертвого Моря відома своїм чудодійним ефектом. Ізраїль вважається одним з найкращих виробників висококласної натуральної косметики. У косметологічної індустрії цієї країни застосовуються останні інноваційні технології в цій сфері. Фахівцями-косметологами широко використовується косметика ізраїльського бренду Сатара, адже з її допомогою можна швидко позбутися від багатьох проблем зі шкірою.

Читати далі

Професійна косметика Сатара тепер доступна і в Україні

Напевно всі знають про користь відпочинку на Мертвому морі! Але далеко не всі можуть дозволити собі відвідати такий дорогий курорт, на якому можна не просто зміцнити імунітет, але і значно поліпшити стан шкіри обличчя і всього тіла. Не так давно на ринку з’явилися косметичні засоби Satara, які виготовляються на основі компонентів Мертвого моря. Це дуже корисна і ефективна ізраїльська косметика Україна, яка лише кілька років тому з’явилася в країні. Це куди більш доступний спосіб поліпшити стан шкіри, який тепер доступний і для жителів цієї країни.

Читати далі
фото косметика сатара в украине

Корисний ефект від застосування кремів на базі інгредієнтів Мертвого моря

Всі знають про те, що Мертве море – це справжнє джерело цілющих і корисних мікроелементів, зустріти які в одному місці практично нереально. Далеко не у кожного є можливість відвідати подібний курорт для зміцнення імунітету і просто для лікування шкіри спеціальними грязями. У таких ситуаціях допоможе ізраїльський крем від виробника Сатара, який випускається на основі корисних речовин Мертвого моря.

Читати далі